Ke každé vstupence časopis ZDARMA!

23. 6. 2017 - 31. 7. 2017 Muzeum rekordů a kuriozit

Tip na výlet! Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov má otevřeno každý den od 9 do 17 hodin. Pro návštěvníky jsme připravili dárek - ke každé vstupence dostanou zdarma časopis Čtyřlístek (platí do vyčerpání zásob).

Místo konání

Základní informace

Čtyřlístek v Pelhřimově! Ke každé vstupence do Muzea rekordů a kuriozit vám nadělíme oblíbený obrázkový časopis s Fifinkou, Pinďou, Bobíkem a Myšpulínem. Jsou to totiž také rekordmani - a hned dvojnásobní! Časopis Čtyřlístek je v rámci České republiky nejdéle vycházejícím dětským komiksem - první číslo spatřilo světlo světa 15. května 1969 a v roce 2016 vznikly ve stánku Čtyřlístku v Olympijském parku Rio-Lipno nejdelší české omalovánky. Byly 240 metrů dlouhé a vybarvovalo je celkem 4669 rodičů a dětí. Jejich část část jsme v Muzeu rekordů vystavili, doplnili je malovacím koutkem a maketou čtyřlístkovských hrdinů. Máme otevřeno každý den od 9 do 17 hodin a těšíme se na vás.

Přihlášení nebo Registrace

Čtvrtek, 20. července, svátek má Ilja

52 628 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

  • Hrob věrozvěsta Cyrila je uctíván v Římě

    13. 06. 17

    Bazilika svatého Klimenta v Římě asi 300 m východně od Kolosea je zvenčí nenápadná stavba ze 12. století. Do tohoto kostela přinesli svatí Cyril a Metoděj ostatky svatého Klimenta a zde byl objeven hrob moravského věrozvěsta Cyrila, který zde roku 869 zemřel.

Novinky o portálu

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.


vojenské muzeum
WK užijte se ve dvou
hello square
Odkolek