Ke každé vstupence časopis ZDARMA!

23. 6. 2017 - 31. 7. 2017 Muzeum rekordů a kuriozit

Tip na výlet! Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov má otevřeno každý den od 9 do 17 hodin. Pro návštěvníky jsme připravili dárek - ke každé vstupence dostanou zdarma časopis Čtyřlístek (platí do vyčerpání zásob).

Místo konání

Základní informace

Čtyřlístek v Pelhřimově! Ke každé vstupence do Muzea rekordů a kuriozit vám nadělíme oblíbený obrázkový časopis s Fifinkou, Pinďou, Bobíkem a Myšpulínem. Jsou to totiž také rekordmani - a hned dvojnásobní! Časopis Čtyřlístek je v rámci České republiky nejdéle vycházejícím dětským komiksem - první číslo spatřilo světlo světa 15. května 1969 a v roce 2016 vznikly ve stánku Čtyřlístku v Olympijském parku Rio-Lipno nejdelší české omalovánky. Byly 240 metrů dlouhé a vybarvovalo je celkem 4669 rodičů a dětí. Jejich část část jsme v Muzeu rekordů vystavili, doplnili je malovacím koutkem a maketou čtyřlístkovských hrdinů. Máme otevřeno každý den od 9 do 17 hodin a těšíme se na vás.

Přihlášení nebo Registrace

Úterý, 26. září, svátek má Andrea

52 639 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.


Get Adobe Flash player
WK užijte se ve dvou