Ke každé vstupence časopis ZDARMA!

23. 6. 2017 - 31. 7. 2017 Muzeum rekordů a kuriozit

Tip na výlet! Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov má otevřeno každý den od 9 do 17 hodin. Pro návštěvníky jsme připravili dárek - ke každé vstupence dostanou zdarma časopis Čtyřlístek (platí do vyčerpání zásob).

Místo konání

Základní informace

Čtyřlístek v Pelhřimově! Ke každé vstupence do Muzea rekordů a kuriozit vám nadělíme oblíbený obrázkový časopis s Fifinkou, Pinďou, Bobíkem a Myšpulínem. Jsou to totiž také rekordmani - a hned dvojnásobní! Časopis Čtyřlístek je v rámci České republiky nejdéle vycházejícím dětským komiksem - první číslo spatřilo světlo světa 15. května 1969 a v roce 2016 vznikly ve stánku Čtyřlístku v Olympijském parku Rio-Lipno nejdelší české omalovánky. Byly 240 metrů dlouhé a vybarvovalo je celkem 4669 rodičů a dětí. Jejich část část jsme v Muzeu rekordů vystavili, doplnili je malovacím koutkem a maketou čtyřlístkovských hrdinů. Máme otevřeno každý den od 9 do 17 hodin a těšíme se na vás.

Přihlášení nebo Registrace

Středa, 20. června, svátek má Květa

52 640 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

  • Jaká byla reálná podoba Jana Husa?

    13. 06. 17

    Datum jeho upálení se stalo českým státním svátkem. Jako svého svatého mučedníka jej (spolu se sv. mučedníkem Jeronýmem Pražským) uctívá česká starokatolická církev a pravoslavná církev Pro Církev československou husitskou je výročí jeho smrti fakticky největším svátkem.

Novinky o portálu

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.


vojenské muzeum
WK užijte se ve dvou
hello square
Odkolek