PODZIMNÍ ABONENTNÍ CYKLUS „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“

19. 9. 2018 19:00 - 21. 11. 2018 19:00 ŠKODA Muzeum

ŠKODA Muzeum pro vás přichystalo nový podzimní abonentní cyklus „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“. Od 11. června můžete zakoupit abonentky.

Místo konání

ŠKODA Muzeum

Třída Václava Klementa 294, Mladá Boleslav

Základní informace

Opět jsme pro vás přichystali Podzimní abonentní cyklus, tentokrát s názvem „ZPÁTKY KE KOŘENŮM“. Po letech se vracíme ke krásným černošským hlasům. Brilantní muzikanti vám představí hudbu, která byla inspirací mnoha současným trendům.

19. 9. – DANI ROBINSON CONCEPT

Blues-rockový koncert skvělého zpěváka a jedinečného kytaristy Dani Robinsona a jeho bandu. Dani, černošský dravec, je označován za oživlého Jimi Hendrixe a pravidelně koncertuje s jediným žijícím členem Jimiho kapely, basistou Billy Coxem. V průběhu koncertu bude pokřtěno Daniho debutové album jeho vlastních skladeb. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 220,- Kč.

22. 10. – JUWANA JENKINS

Koncert bluesové královny plný energického zpěvu. Rodačka z Philadephie, afroamerická zpěvačka a textařka, přiveze jak blues, soul či gospel, tak své vlastní originální písně. Hudba sršící energií, úsměvy, doplněná neuvěřitelným charismatem Juwany Jenkins slibuje nezapomenutelný hudební zážitek. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.

21. 11. – CHUCK WANSLEY & OTTO HEJNIC TRIO

Swingový večer v duchu Broadway show, kde se můžete těšit na známé jazzové a latinské skladby v podání Chucka Wansleyho – hvězdy s nenapodobitelným, krásným černošským hlasem. Doprovodí jej vynikající česko-slovenské jazzové trio, ve složení Ondrej Krajňák – piano, Josef Fečo – kontrabas a Otto Hejnic – bicí. Sál LK Forum, od 19 hod. Vstupné 260,- Kč.

U všech koncertů bude stolkové uspořádání a bar na sále.

Prodej abonentek bude zahájen 11. června 2018. Cena abonentky 620 Kč.

Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen 20. srpna 2018.

Více informací o akcích ve ŠKODA Muzeu najdete zde.

ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, tel.: +420 326 832 038, e-mail: muzeum@skoda-auto.cz, muzeum.skoda-auto.cz.

Přihlášení nebo Registrace

Úterý, 22. ledna, svátek má Slavomír

52 649 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

  • Revoluce free

    07. 02. 14

    "Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.