Stálá expozice "Brabenci a létající stroje"

25. 7. 2014 09:00 - 31. 12. 2020 17:00 Šluknovský zámek

Město Šluknov Vás srdečně zve do Šluknovského zámku na výstavu Vítězslava Fischera

Místo konání

Základní informace

Město Šluknov Vás srdečně zve do Šluknovského zámku na stálou expozici pana Vítězslava Fischera

BRABENCI A LÉTAJÍCÍ STROJE…

tak se nazývá výstava dřevěných mravenců a jejich dopravních prostředků, jejichž autorem je výtvarník a řezbář Vítězslav Fischer z Neštědic. Do světa pilných mravenečků se ponořil ve chvíli, kdy jeho vlastní píle neměla využití, a tak ho napadlo, že ze dřeva vytvoří velké mraveniště nejen se spoustou figurek, ale také s různými létajícími stroji, obřími vzducholoďmi nebo mravenčí loděnicí. Tato krásná výstava zdobí zámeckou půdu a její exponáty se neustále obměňují. Mravenci tak nestaví již jen létající stroje, ale třeba také náš Šluknovský zámek. Expozice je otevřena denně, včetně víkendů, od 09:00 do 11:30 a od 12:30 do 17:00 hodin. Navštívit ji můžete samostatně nebo v rámci prohlídky zámku. Vstupné: 30 Kč/dospělí a 15 Kč/děti. www.mesto-sluknov.cz

Přihlášení nebo Registrace

Úterý, 22. ledna, svátek má Slavomír

52 649 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

  • Revoluce free

    07. 02. 14

    "Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.