Revoluce free

7. 2. 2014

"Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

"Revoluce Free" neskončila! Nově můžete v rámci bezplatného tarifu Free zdarma vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa. Stačí se jen na KamDnesVyrazíme.cz registrovat nebo jste-li registrovaní přihlásit.

Nepodceňujte vyplnění vašeho profilu – čím více o vás bude údajů, tím jdete více naproti vašim potenciálním návštěvníkům. V České republice soutěží o přízeň klientů stále více míst se stále bohatším programem a nabídkou. Stačí se jen přihlásit pod vašim heslem (v případě zapomenutí využít služby zapomenutého hesla) a doplnit informace.

Budou se vám nově a zdarma zobrazovat následující údaje:

- e-mailový a telefonický kontakt pro případné rezervace vašich návštěvníků

- můžete vložit více než jednu fotografii pro lepší představu o vašem místu

- můžete se prezentovat nejen krátkým popisem místa v rozsahu 150 znaků, ale také dlouhým textem – detailním popisem vaší nabídky, okolí, proč k vám vyrazit apod.

- konkrétní detaily vaší nabídky, tzv. tagy, cenové hladiny, typ kuchyně, vybavenost atd., podle kterých potom návštěvníci na portálu vyhledávají

- dejte si na vaše stránky a Facebook náš banner, aby se k vaší prezentaci dostali vaši návštěvníci, instalace je jednoduchá zde: http://www.kamdnesvyrazime.cz/ke-stazení

Podpořte nás na Facebooku. V naší aplikaci hraje významnou roli v doporučení účasti na akcích nebo v doporučování konkrétního místa

NAŠI PLATÍCÍ KLIENTI BUDOU NADÁLE VYUŽÍVAT:

- vyšší zobrazení ve výpisu hledání v katalogu

- vkládání a prezentace pozvánek na pořádané akce a eventy (další zobrazení nabídky na portálu, nově i na hlavní straně) včetně služby doporučování účasti přes sociální sítě

- vkládání poledních a denních menu, pokud máte v nabídce

- prezentace zvýhodněných balíčků a slev pro vaše klienty

- prezentace článků o vás (například, co je zajímavého k navštívení ve vašem okolí)

více zde http://www.kamdnesvyrazime.cz/pro-majitele-podniku

Věříme, že náš krok vám přinese stávající i nové zákazníky a vyšší tržby.

Vaše KamDnesVyrazíme.cz

Diskuze

Přihlášení nebo Registrace

Středa, 19. prosince, svátek má Ester

52 648 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

  • Revoluce free

    07. 02. 14

    "Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.