O projektu

Co je KamDnesVyrazíme.cz

Jsme jeden z největších portálů volného času a výletů v České republice. Nabízíme vám 50.000 možností inspirace. Jsme vaše jistota, že si vyberete, kam vyrazit.

Nechte se u nás inspirovat rychlým a snadným vyhledáním možností ve vašem blízkém okolí, když nevíte, kam vyrazit. Jsme vám inspirací, která je vždy po ruce.

Plánujte s námi vaše výlety po Čechách, Moravě a Slezsku. Získejte od nás přehled, co můžete navštívit na zamýšlené trase, nabídneme vám zajímavé tipy. Samozřejmě včetně ubytování a gastronomie. Jsme vašim partnerem na cestách a výletech.

Vyrazit si někam není podle nás „jen“ o jídle a pití a není „jen“ o denních menu. Nabídku míst neustále rozšiřujeme. Život je také o sportu, kultuře, zážitcích, poznávání nového. Opíráme se o databázové zázemí v rozsahu desítek tisíc kontaktů. Jsme komplexní, můžete s námi plánovat své aktivity od rána do večera.

Technologické zázemí portálu zajišťuje špičkový dodavatel internetových řešení. Chystáme pro vás plno dalších zajímavých novinek.

Přihlášení nebo Registrace

Středa, 15. srpna, svátek má Hana

52 648 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

  • Jaká byla reálná podoba Jana Husa?

    13. 06. 17

    Datum jeho upálení se stalo českým státním svátkem. Jako svého svatého mučedníka jej (spolu se sv. mučedníkem Jeronýmem Pražským) uctívá česká starokatolická církev a pravoslavná církev Pro Církev československou husitskou je výročí jeho smrti fakticky největším svátkem.

Novinky o portálu

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.


vojenské muzeum
WK užijte se ve dvou
hello square
Odkolek