O projektu

Co je KamDnesVyrazíme.cz

Jsme jeden z největších portálů volného času a výletů v České republice. Nabízíme vám 50.000 možností inspirace. Jsme vaše jistota, že si vyberete, kam vyrazit.

Nechte se u nás inspirovat rychlým a snadným vyhledáním možností ve vašem blízkém okolí, když nevíte, kam vyrazit. Jsme vám inspirací, která je vždy po ruce.

Plánujte s námi vaše výlety po Čechách, Moravě a Slezsku. Získejte od nás přehled, co můžete navštívit na zamýšlené trase, nabídneme vám zajímavé tipy. Samozřejmě včetně ubytování a gastronomie. Jsme vašim partnerem na cestách a výletech.

Vyrazit si někam není podle nás „jen“ o jídle a pití a není „jen“ o denních menu. Nabídku míst neustále rozšiřujeme. Život je také o sportu, kultuře, zážitcích, poznávání nového. Opíráme se o databázové zázemí v rozsahu desítek tisíc kontaktů. Jsme komplexní, můžete s námi plánovat své aktivity od rána do večera.

Technologické zázemí portálu zajišťuje špičkový dodavatel internetových řešení. Chystáme pro vás plno dalších zajímavých novinek.

Přihlášení nebo Registrace

Středa, 19. prosince, svátek má Ester

52 648 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

  • Revoluce free

    07. 02. 14

    "Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.