Podmínky užívání

 • Provozovatelem portálu a všech jeho částí na adrese www.kamdnesvyrazime.cz (portál) je KamDnesVyrazíme.cz, s.r.o. (provozovatel). Provozovatel ustanovuje tyto podmínky pro užívání portálu pro všechny uživatele, kteří portál či jeho části navštíví. Vstupem na portál či jeho části uživatel souhlasí s podmínkami užívání.
 • Portál KamDnesVyrazíme.cz má za cíl být největším rozcestníkem volného času a výletů v ČR, přičemž se snaží vytvořit kompletní databázi míst, kam vyrazit v ČR. Jedná se o otevřený projekt, což znamená, že se na jeho vytváření může podílet každý registrovaný uživatel.
 • Vložení údajů o místu je zdarma. Zdarma se zobrazují údaje v omezeném rozsahu, využívání dalších služeb se řídí systémem balíčků katalogových služeb. Záznam nesmí odporovat platným právním normám České republiky, mezinárodním právním normám a obecně uznávaným mravním hodnotám a etickým zásadám. Provozovatel si vyhrazuje odstranit záznam, který porušuje tato pravidla. Do záznamu uvádějte pouze pravdivé informace včetně správného zařazení do kategorie a regionu. Provozovatel si vyhrazuje právo měnit informace o provozovně či provozovnu z databáze odstranit.
 • Uživatel portálu musí brát na vědomí, že data která dobrovolně poskytne o místu, mohou být užita třetí stranou. Takovéto využití údajů nelze kontrolovat a provozovatel portálu za ně nenese žádnou odpovědnost.
 • Provozovatel je oprávněn změnit podmínky registrace.
 • Provozovatel si vyhrazuje právo měnit informace o provozovně či místu, vyřadit je z databáze a zamezit přístup každému, kdo by nějakým způsobem databázi záměrně zneužíval či poškozoval. Především se jedná o vkládání nepravdivých a matoucích informací, používání vulgárních výrazů, opakované upřednostňování jednoho místa nebo akce či vkládání jinak nedovolené reklamy. Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit informace z portálu, které považuje za nevhodné, například z diskuzních fór nebo hodnocení míst.
 • Provozovatel nenese odpovědnost za pravdivost vložených údajů. Recenze a hodnocení vyjadřují názory uživatelů, nikoli autorů tohoto projetku. Údaje vkládají uživatelé a majitelé míst a provozovatelé serveru KamDnesVyrazíme.cz se tyto údaje snaží dodatečně ověřovat.
 • Bez souhlasu provozovatele není dovoleno kopírovat informace a fotografie na portálu či serveru a dále je distribuovat. Informace zde uložené jsou chráněny autorským zákonem.

Ochrana osobních údajů

 • Provozovatel se řídí platným zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Osobní údaje poskytnuté uživateli považujeme za důvěrné a nejsou zveřejňovány či předávány dalším stranám bez souhlasu uživatele. Za důvěrné nemusí provozovatel považovat údaje zveřejněné dobrovolně např. při účasti v soutěžích či průzkumech. Provozovatel si vyhrazuje právo mapovat pohyb uživatele na portále a shromažďovat data o návštěvnosti jednotlivých částí obsahu či statistiky návštěv jednotlivých reklam. Tyto údaje využívá provozovatel pro propagaci portálu třetím stranám v celkovém souhrnu, bez konkrétních údajů (jména, adresy).
 • Údaje klienta mohou být použity portálem www.kamdnesvyrazime.cz nebo příslušnými státními orgány při zkoumání, zda se uživatel nedopustil zneužití, nedovoleného jednání či jiného protiprávního jednání na webových stránkách www.kamdnesvyrazime.cz.
 • Provozovatel nenese odpovědnost při ochraně osobních údajů v případě, kdy uživatel poskytne svá osobní data veřejně na portále, například zveřejněním v diskusním fóru.
 • Na portále se zobrazují reklamy třetích stran. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby.

Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky kdykoliv změnit.

Přihlášení nebo Registrace

Středa, 19. prosince, svátek má Ester

52 648 míst kam vyrazit…

Zajímavosti

Novinky o portálu

 • Revoluce free

  07. 02. 14

  "Revoluce Free" neskončila! V rámci bezplatného tarifu Free můžete nově zdarma registrovat a vyplnit zcela kompletní prezentaci vašeho místa nebo provozovny.

Facebook

Kategorie

Přihlásit sePokud jste zapomněli své heslo, vyplňte tento formulář. Po odeslání Vám na e-mail zašleme instrukce pro obnovení hesla.